Stavebnica Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx s figúrkou v člne od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx predstavuje krásny darček pre všetky deti už od 18 mesiacov, ktoré ešte len začínajú so skladaním stavebníc. Detská stavebnica je vyhotovená s motívom obľúbeného prasiatka Peppa Pig, takže ihneď zaujme chlapcov a dievčatá. Detičky sa môžu tešiť na 6-dielnu sadu, v ktorej sa nachádza figúrka prasiatka, červený čln, drevené mólo a záchranársky kruh. Dieťa si stavia stavebnicu podľa svojich predstáv a zároveň vymýšľa vodné dobrodružstvá pre odvážne prasiatko.

Najväčšou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx je to, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery13*9*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,11 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.