Stavebnica Peppa Pig Basic Set PlayBig Bloxx BIG s figúrkou sada 4 druhov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Originálna sada 4 druhov stavebníc Peppa Pig Basic Set od nemeckého výrobcu BIG poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. Animovaný motív televíznej série Peppa Pig, ktoré najmenšie deti zabáva v televízii už niekoľko rokov zaručí, že tieto rozprávkové skladačky si obľúbia chlapci aj dievčatá. Z kúskov skladačky sa dajú postaviť stavebnice s rozličným miestami, v ktorých sa deti zahrajú s figúrkou prasiatka - spálňa, kúpeľňa, cukráreň a kuchyňa. Stavebnica pre deti je vyhotovená z kvalitných materiálov, jednotlivé kocky do seba bez problémov zapadajú, deti môžu svoje stavby a výtvory obmieňať.

Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Stavebnice majú veľký vplyv na správny vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje a stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, vymýšľajú si nové príbehy pre svoje obľúbené figúrky.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery10*20*12 cm
Hmotnosť200 g
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.