Stavebnica s opičkami Abrick Jungle Barrel Écoiffier s divokými zvieratkami a 200 kockami v dóze od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica s opičkami Abrick Jungle Barrel je nádherná súprava kociek, s ktorými sa zabavia všetky kreatívne deti od 12 mesiacov. V stavebnici nájdu 200 farebných kociek, z ktorých si môžu poskladať rozličné stavby. S veľkými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi aj staršie deti. Celá sada kociek prichádza v praktickej zelenej dóze, do ktorej si môžu deti po každej hre jednotlivé dieliky pozbierať a upratať. Stavebnica s motívom opičiek a divokých zvieratiek očarí každé dieťa, jednotlivé dieliky sú kompatibilné s inými stavebnicami rady Abrick, takže sa dajú vzájomne prepájať a vytvárať ešte krajšie stavby.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si s obľubou môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti. Rozmery dózy sú 48*26*26 cm.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*26 cm
Rozmery balenia80*50*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.