Stavebnica Ninja Turtles Nano Scene Jada so 4 kovovými figúrkami a autobusom od 8 rokov

Popis produktu

Stavebnica Ninja Turtles Nano Scene Jada predstavuje vynikajúci darček pre zberateľov a deti od 8 rokov. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistickú stavebnicu s podobou podzemného kanálu a ulice s pizzeriou, ktorá im ihneď pripomenie obľúbený animovaný film o Ninja korytnačkách. Stavebnica sa skladá z 22 kvalitných dielikov so samolepkami, vyznačuje sa realistickým dizajnom, ktorý očarí deti na prvý pohľad. Súčasťou balenia sú aj 4 kovové figúrky korytnačiek, žltý autobus a rôzne doplnky, takže deti získajú napínavé zážitky pri hre s odvážnymi ninja korytnačkami.

Stavebnica Ninja Turtles predstavuje skvelú voľbu pre malých aj veľkých zberateľov figúrok a stavebníc s filmovými a komiksovými motívmi. Realistická stavebnica pomáha deťom rozvíjať ich fantáziu a kreativitu. Spolu s kamarátmi a súrodencami budú prežívať dobrodružstvá zo sveta komiksových superhrdinov. Stavebnica umožní deťom objavovať každý deň nové herné možnosti, pri hre s figúrkami si rozvíjajú aj jemnú motoriku a predstavivosť. Rozmery stavebnice sú 26*22*31 cm.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji produktov spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, hračky potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
Rozmery26*22*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.