Stavebnica Nemocnica Hospital Abrick Écoiffier s 3 vozidlami a 3 figúrkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Nemocnica Hospital z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier je vynikajúca hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti s motívom nemocnice ponúkne deťom bohatú sadu doplnkov a figúrok. Zahrajú sa s 2 záchrannými autíčkami, helikoptérou, 3 figúrkami a k dispozícii budú mať poschodovú nemocnicu s platformou na pristávanie helikoptéry, 2 nemocničnými izbami s lôžkami a garáž s bezpečnostnou rampou pre parkovanie autíčka. Detská stavebnica Abrick je vyhotovená v červeno-bielej farebnej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte reálnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 37*30*36 cm. Stavebnica nemocnice je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné rozšírenia. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery37*30*36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,27 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.