Stavebnica Maxi Abrick Écoiffier s veľkými kockami v červenej krabici 200 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Maxi Abrick je pekná hračka z dielne francúzskeho výrobcu Écoiffier, vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. 200 veľkých farebných kociek v rôznych veľkostiach vytvárajú deťom široký priestor pre hru a skladanie. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi deti rôznych vekových kategórií. 200 kociek prichádza v praktickej priesvitnej dóze s vrchnákom, ktorý zároveň poslúži ako podložka na ukladanie kociek, a tak priamo na krabici si môžu deti skladať a prezentovať svoje stavebné diela. Nádoba na detské kocky je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick Maxi, a tak si z viacerých sád môžete vyrobiť jednu obrovskú.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia kreativita. Postavené diela, môžu deti použiť pri ďalších hrách s autíčkami, bábikami a vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Hra s farebnými kockami pomáha aj pri učení farieb, môže sa použiť pri zoznamovaní sa so základmi počtov, na kockách deti veľmi rýchlo pochopia princíp sčítania a odčítania.Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier výrobky spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby. S hračkami Écoiffier získavate záruku, že deti sa hrajú s bezpečnou hračkou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*26 cm
Výška pracovnej plochy26 cm
Rozmery balenia48*26*26 cm
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.