Stavebnica Maxi Abrick Superpack 3v1 zvieratká, autá a vláčik Écoiffier veľké kocky s IML potlačou od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica Maxi Abrick Superpack 3v1 zvieratká, autá a vláčik je krásnou sadou kociek pre najmenšie deti od 1 roka. Stavebnica s vláčikom, farebnými autíčkami a veselými zvieratkami vytvára deťom podnetné herné prostredie a je zárukou dlhodobej tvorivej zábavy. Detskú stavebnicu tvoria veľké kocky s potlačou, ktorá je robená špeciálnou technológiou IML, takže obrázky sa z kociek ani po dlhšej dobe používania neošúchajú. Jednotlivé dieliky v žiarivých farbách vytvárajú podnetné prostredie pre skladanie kociek podľa vlastnej fantázie a vytváranie vlastných príbehov. Deti sa zahrajú s vláčikom, ktorý za sebou ťahá dva vozne naložené kockami s potlačou čísel, ale tiež sa zabavia pri skladaní či rozkladaní štyroch farebných autíčok. Pri hre sa určite nebudú nudiť s veselými zvieratkami, ktoré si však musia najskôr poskladať.

Superpack kociek pre najmenšie deti 3v1 z rady Maxi Abrick od Écoiffier s vláčikom, autíčkami i zvieratkami zabaví najmenšie deti dlhú dobu. Pri hre s kockami si deti rozvíjajú jemnú motoriku, učia sa farby, spoznávajú prvé čísla. Vymýšľaním príbehov si deti rozvíjajú komunikačné a vyjadrovacie schopnosti. Hra s kockami podnecuje u detí fantáziu a kreativitu a pri skladaní dielikov rozvíja logické myslenie. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 12 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné. Dieliky stavebnice do seba pekne zapadnú, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Maxi Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny.

Écoiffier je francúzska spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa francúzska značka Écoiffier výrazne odlišuje. Pri výrobe využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier spĺňajú najvyššie európske bezpečnostné kritériá a sú vhodné aj pre najmenšie deti. Stavebnica Maxi Abrick Superpack 3v1 je krásnym darčekom, ktorým zaručene spravíte radosť aj vášmu dieťatku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia60*40*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,010 kg
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.