Stavebnica Máša a medveď na chalupe PlayBIG Bloxx BIG s 2 figúrkami 122 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Detská stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď na chalupe poteší všetky deti, ktoré majú rady rozprávku Máša a medveď. Rozprávková skladačka je nádherná hračka pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. 122 dielikov a figúrky dievčatka Máše a jej priateľa medveďa poskytujú deťom dlhodobú zábavu pri skladaní a prenesú deti do rozprávkového sveta. Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď na chalupe s jej obyvateľmi Mášou a medveďom poskytuje deťom priestor pre uplatnenie fantázie, kreativity a vymýšľanie nových príbehov spolu s hrdinami rozprávky Máša a medveď.

Chalupa v zimnom období s množstvom detailov prináša pre hru detí podnetné prostredie. Skladaním kociek sa u detí rozvíja jemná motorika, logické myslenie. Deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zaujímavým detailom detskej stavebnice BIG je veselý snehuliak, ktorý spolu s kockami v bielej farbe navodia tú správnu zimnú atmosféru. Stavebnice PlayBIG Bloxx sú navyše výnimočné tým, že ich môžete ľubovoľne kombinovať s kockami Lego Duplo, a tak si deti môžu skladať ešte väčšie a krajšie domčeky, vytvárať si vlastné rozprávkové mestečká alebo čokoľvek, podľa vlastnej fantázie.

Jednotlivé dieliky stavebnice PlayBIG Bloxx a Lego do seba dokonale zapadajú. Detská stavebnica je zábavnou hračkou pre deti všetkých vekových kategórií. Popri hre a zábave majú stavebnice aj obrovský význam pri vývine dieťaťa.  Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum. Plast, z ktorého je stavebnica pre deti vyrobená, obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Symbolom nemeckej značky BIG je byvol, ktorého charakterizuje sila, robustnosť a odolnosť. Týmito vlastnosťami sa vyznačujú aj detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku nemecký výrobca BIG poskytuje nadštandardnú záruku 3 roky. BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery49*23*30 cm
Celková výška30 cm
Celková dĺžka49 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
Farbahnedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné