Stavebnica Máša a medveď PlayBIG Bloxx pod stromčekom/so snehuliakom/na lyžiach/pri krbe 9-14 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica pre deti PlayBIG Bloxx Máša a medveď je nádherná skladačka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Motív rozprávky Máša a medveď, ktorá je v súčasnosti medzi malými deťmi obľúbená po celom svete, zaručí, že sa so stavebnicou BIG zahrá a zabaví každé dieťatko. V tomto skvelom balení nájdete 4 krásne stavebnice s rôznymi motívmi: pod stromčekom, so snehuliakom, na lyžiach, pri krbe. Stavebnice pre deti pozostávajú z 9 až 14 dielikov. Stavebnica BIG je kompatibilná s kockami obľúbenej stavebnice Lego, a tak si vaše dieťa môže obe detské stavebnice ľubovoľne spájať a kombinovať.

Kocky do seba všelijako zapadajú, preto je možnosti na stavanie a vymýšľanie rozprávkových dobrodružstiev veľmi veľa. Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne  a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.  Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Symbolom nemeckej značky BIG je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery19*10*19 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbapestrofarebná
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné