Stavebnica Máša a medveď na snežnom skútri PlayBIG Bloxx BIG s 1 figúrkou 15 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Detská stavebnica Máša a medveď na snežnom skútri je rozprávková skladačka vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Dnes je rozprávka Máša a medveď medzi deťmi veľmi obľúbená, preto tejto veselej farebnej stavebnici neodolá žiadne najmenšie dieťatko. V balení nájdete figúrku medveďa Míšu a kocky na postavenie snežného skútra. Detská stavebnica BIG je kompatibilná so stavebnicami Lego, a tak si vaše ratolesti môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego Duplo, postaviť si tak ešte väčšie a ešte lepšie domčeky alebo čokoľvek podľa vlastnej fantázie. Stavebnica pre deti má spolu 15 dielov, jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, možností na stavanie a vymýšľanie je mnoho. V balení nájdete 1 figúrku, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery19*13*14 cm
Celková výška14 cm
Celková dĺžka19 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.