Stavebnica Máša a medveď v horskom domčeku PlayBIG Bloxx BIG s 2 figúrkami 162 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku je nádherná hračka s pekným dizajnom vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Dnes je rozprávka Máša a medveď medzi deťmi veľmi obľúbená, preto tejto veselej farebnej stavebnici neodolá žiadne najmenšie dieťatko. Okrem rozprávkového motívu je na skladačke BIG veľmi dobré, že je kompatibilná so stavebnicami Lego. Vaše ratolesti si teda môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego, aby si mohli postaviť ešte väčšie, ešte lepšie domčeky, ešte krajšie a zaujímavejšie hrady, zámky alebo čokoľvek, čo ich napadne. Stavebnica pre deti má spolu 162 dielov, jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, možnosti na stavanie a vymýšľanie je veľa. V balení nájdete aj 2 figúrky Mášu a medveďa, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Chatka, ktorá sa dá z kociek postaviť je naozaj veľmi pekná, má zaujímavé detaily, ktoré upútajú každého chlapca či dievča. Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery54*31*30 cm
Rozmery balenia60*40*50
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.