Stavebnica Máša a medveď v domčeku PlayBIG Bloxx BIG s 1 figúrkou 95 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď je nádherná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Dnes je rozprávka Máša a medveď medzi deťmi veľmi obľúbená, preto tejto veselej farebnej stavebnici neodolá žiadne najmenšie dieťatko. Okrem rozprávkového motívu je na skladačke BIG veľmi dobré, že je kompatibilná so stavebnicami Lego. Vaše ratolesti si teda môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego, aby si mohli postaviť ešte väčšie, ešte lepšie domčeky, ešte krajšie a zaujímavejšie hrady, zámky alebo čokoľvek, čo ich napadne. Stavebnica pre deti má spolu 95 dielov, jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, možnosti na stavanie a vymýšľanie je veľa. V balení nájdete aj 1 figúrku, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami. Domček z kociek so svojimi žiarivými farbami a zaujímavými detailmi podnecuje fantáziu detičiek.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery36*24*28 cm
Rozmery balenia48*40*35
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné