Stavebnica lietadlo a autobus Abrick Écoiffier so schodíkmi a 8 postavičiek od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica lietadlo a autobus Abrick je vynikajúca hračka od francúzskeho Écoiffier, ktorú si obľúbia všetky deti už od 18 mesiacov. Tešiť sa môžu na krásny modrobiely model lietadla s otvárateľnou strechou, letiskovým autobusom a 8 figúriek, s ktorými zažijú realistické zážitky. Zahrajú sa s figúrkou šoféra autobusu, ktorý dovezie cestujúcich k lietadlu s farebným názvom Happy Jet, kde sa pracovník postará o naloženie batožiny. Figúrka letušky v uniforme usmerní cestujúcich, ktorí vystúpia po schodíkoch do lietadla a pilot bude riadiť let. V sade sa nachádzajú aj ďalšie doplnky, medzi ktorými sú rôzne zábrany, batožina, signalizácia sily vetra.

Hra s lietadlami a autíčkami pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s figúrkami a dopravnými prostriedkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Pestré farby a realistické vyhotovenie lietadla a figúrok zaujmú každé dieťa, vydržia sa s nimi hrať po dlhé roky.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.