Stavebnica lietadlo Abrick Écoiffier s 2 figúrkami od 18 mes

Popis produktu

Lietadlo Abrick Écoiffier je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Prichádza v balení spolu s 2 figúrkami – kapitán lietadla a letuška. Vrchná časť detského lietadla sa dá otvoriť a deti si tak svojich pasažierov môžu usadiť dnu, tí môžu pozorovať výhľad z niekoľkých okienok na lietadle. Okrem toho je v balení aj niekoľko kociek, ktoré môžu tvoriť batožinu cestujúcich a tiež schody, ktoré sa prikladajú k dverám lietadla. Detské lietadlo má kolieska, takže sa s ním dá vzlietnuť a pristáť ako s naozajstným lietadlom. Vaši malí piloti teda tejto realistickej hračke s jedinečným dizajnom určite nedokážu odolať.

Stavebnica pre deti je veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí, ale majú obrovský význam pri fyzickom aj mentálnom vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké stavby a vymýšľa si k nim príbehy, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Ak teda zakúpite túto pestrofarebnú skladačku svojim malým výmyselníkom, postaráte sa o to, aby sa nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*19*35 cm
Hmotnosť1,040 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.