Stavebnica v dóze na kolieskach Maxi Blue Abrick Écoiffier veľké modré kocky 40 kusov od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica pre deti v dóze je skvelá súprava kociek, s ktorými sa zabavia všetky kreatívne deti od 12 mesiacov. V stavebnici nájdu 40 farebných kociek, z ktorých si môžu poskladať rozličné stavby a tvary. S veľkými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi aj staršie deti. Celá sada kociek prichádza v praktickej dóze, ktorá je na kolieskach, takže si ju deti budú môcť ľahko presúvať. Krásna modrá dóza je navyše aj zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici. Po každej hre si detičky môžu pozbierať jednotlivé dieliky a uložiť ich späť do dózy.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si s obľubou môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti. Rozmery dózy sú 24*24*34 cm.

Francúzska spoločnosť Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*24*34 cm
Rozmery balenia80*50*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,1 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.