Stavebnica Jurský svet Jurassic World Nano Scene Jada s 2 kovovými autíčkami s dĺžkou 4 cm od 8 rokov

Popis produktu

Stavebnica Jurský svet Nano Scene Jada predstavuje vynikajúci darček pre zberateľov a deti od 8 rokov. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistickú stavebnicu s podobou vstupnej brány do Jurského parku, ktorá im ihneď pripomenie svetoznáme filmy o obávaných dinosauroch. Stavebnica sa skladá z kvalitných dielikov, vyznačuje sa realistickým dizajnom, ktorý očarí deti na prvý pohľad. Súčasťou balenia sú aj 2 kovové autíčka džípov s dĺžkou 4 cm (Jeep Wrangler a Ford Explorer), 3 dinosaury a rastliny. Vďaka skvelým doplnkom získajú deti napínavé zážitky pri hre s dinosaurami.

Stavebnica Jurassic World predstavuje skvelú voľbu pre malých aj veľkých zberateľov figúrok a stavebníc s filmovými motívmi. Realistická stavebnica pomáha deťom rozvíjať ich fantáziu a kreativitu. Spolu s kamarátmi a súrodencami budú prežívať dobrodružstvá zo sveta dinosaurov. Stavebnica umožní deťom objavovať každý deň nové herné možnosti, pri hre s figúrkami si rozvíjajú aj jemnú motoriku a predstavivosť.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji produktov spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, hračky potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.