Stavebnica Hasičská stanica Abrick Écoiffier s 3 autami a helikoptérou od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Hasičská stanica od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkých chlapcov, ktorí obdivujú a napodobňujú prácu hasičov. Stavebnica pre deti s tematikou hasičskej stanice obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Tri hasičské autíčka s usmievavou tváričkou, hasičskú helikoptéru, poschodovú hasičskú stanicu s výjazdovými cestami a bezpečnostnou kamerou, závory, hydrant, figúrku hasiča a ďalšie dieliky, pre dokonalú a zábavnú hru. Detská stavebnica Abrick je prevedená v bielo-červenej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte viac reálnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je sada Écoiffier Hasičská stanica bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 46*46*48 cm a radosť spraví najmä chlapcov vo veku od 18 mesiacov. Abrick stavebnica Hasičská stanica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Stavebnica pre deti Abrick Hasičská stanica je krásnym darčekom pre všetkých chlapcov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*46*48 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,480 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.