Stavebnica Garáž F1 Abrick Écoiffier s pretekárskou dráhou a 4 autíčkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Garáž F1 je určená pre všetkých malých milovníkov áut a pretekov. Stavebnica zo sady Abrick je krásnym darčekom pre chlapcov od 18 mesiacov.  Stavebnica pre deti s pretekárskou dráhou obsahuje všetko, čo potrebujú k pretekom formulí patrí. Garáž F13 podlažia, ktoré sú prepojené mechanicky ovládaným výťahom. Z každého podlažia zároveň vedie samostatne vybudovaná cesta, po ktorej sa autíčka spúšťajú cez zákruty dolu. Na preteky sú pripravené 3 pretekárske autíčka vo farbách červenej, oranžovej a zelenej. V prípade poruchy pokazené autíčko odtiahne  žltý odťahovač.

Funkčná garáž F1, 4 farebné autíčka, pretekárska autodráha, kamera, ktorá sníma preteky, pretekárske vlajky, cieľová rovinka, lampa a ďalšie doplnky robia z detskej stavebnice Abrick  dokonalú hračku, pri ktorej deti dokážu tráviť dlhé hodiny. Všetky stavebné dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice pre deti sú 64*34*32 cm.

Stavebnice z radu Abrick sú vyrobené z bezpečných a odolných plastov, sú ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*34*32 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,010 kg
Farbačierno-červená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné