Stavebnica poschodová garáž servis s 3 autíčkami Abrick Écoiffier s benzínovou pumpou a postavičkou od 18 mes

Popis produktu

Poschodová garáž s 3 autíčkami Abrick je moderná hračka, s ktorou sa vynikajúco zabavia všetky deti a najmä chlapci od 18 mesiacov. Pestrofarebná garáž poskytne šoférom na prízemí autoumyváreň, v ktorej si autíčko dokonale vyčistia, na prvom poschodí parkovacie miesto a na najvyššom poschodí štartovaciu pozíciu pre svoje obľúbené autíčko. Parkovací komplex s 3 poschodiami je vybavený spúšťacou rampou, po ktorom sa autíčko pohodlne zvezie až na prízemie. Súčasťou garáží je aj benzínová pumpa, v ktorej si natankujú do nádrže benzín. Deti poteší aj figúrka Mechanika, ktorý dohliadne na technický stav vozidiel.

Súprava autíčok obsahuje žlté a červené osobné autíčko a modré odťahové autíčko, ktoré pomôže pri problémoch s prevádzkou. Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 55*48*33 cm. Krásne farby a realistické vyhotovenie garáže s peknými nápismi zaujmú každé dieťa.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*48*33 cm
Celková výška55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.