Stavebnica garáž policajná stanica Abrick Écoiffier s 3 postavičkami a 3 vozidlami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica garáž policajná stanica z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre deti od 18 mesiacov. Stavebnica s motívom policajnej stanice ponúkne deťom bohatú sadu doplnkov a figúrok. Zahrajú sa s 2 autíčkami, policajnou helikoptérou, 3 figúrkami a k dispozícii budú mať poschodovú stanicu s platformou na pristávanie helikoptéry, vyhliadkovou vežou a garáž s otvárateľnými dverami. Detská stavebnica Abrick je vyhotovená v modro-bielej farebnej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte reálnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto originálnej detskej stavebnice sú 37*30*39 cm. Stavebnica policajnej stanice je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery37*30*39 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,19 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.