Stavebnica v dóze so zvieratkami Farm Animals Barrel Les Maxi Abrick Écoiffier ružová s 50 kockami od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica v dóze so zvieratkami Farm Animals predstavuje skvelý darček pre všetky kreatívne deti od 12 mesiacov. V stavebnici nájdu sadu 50 kociek v jemných farbách, z ktorých si môžu poskladať rôzne stavby a zvieratká - kravičku, zajačika, sliepočku aj ružové prasiatko. S veľkými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi aj staršie deti. Celá sada kociek prichádza v praktickej dóze, ktorá nadchne každé dieťa. Dóza s ružovým vrchnákom je navyše aj zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici. Po každej hre si detičky môžu pozbierať jednotlivé dieliky a uložiť ich späť do dózy.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť pri vymýšľaní rôznych príbehov a dobrodružstiev. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti, deti sa učia rozoznávať rôzne farby. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v detskej izbičke. Rozmery dózy sú 42*21*18 cm.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Hmotnosť1,33 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.