Stavebnica s dinosaurami Abrick Dinoland Écoiffier dvoma figúrkami a vozidlom od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica s dinosaurami Abrick Dinoland z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre deti už od 18 mesiacov. Chlapci a dievčatá si budú môcť poskladať vlastný Jurský park s dinosaurami, pričom sa môžu tešiť aj na 2 figúrky pracovníkov a terénne autíčko vyzdobené obrázkom dinosaura. Pestrofarebná stavebnica s moderným dizajnom ozdobí každú detskú izbičku, vaši najmenší sa s ňou vydržia hrať dlhé roky.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Stavebnica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a predstavivosti. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery80*45*24 cm
Rozmery balenia50*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,12 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.