Stavebnica City 3 - poschodový parkovací dom Abrick Écoiffier s 5 autíčkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier stavebnica parkovací dom Abrick je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Detská stavebnica prichádza v balení s autíčkami a helikoptérou s usmievavými tvárami, ktoré si deti môžu spúšťať po niekoľkých kopcoch v parkovacom dome. Parkovací dom pre autíčka vyzerá ako naozajstné parkovisko pre autá, súčasťou je pristávacia plocha pre helikoptéru, spúšťacia rampa, rôzne dopravné značky a malé pouličné lampy. Chlapci sa s touto hračkou zabavia dlhé hodiny, pretože poskytuje mnoho možností na rôzne hry, dajú sa v nej použiť aj iné autíčka, aby bola hra ešte vzrušujúcejšia. Stavebnica pre chlapcov má zaujímavý jedinečný dizajn, je to nadčasová hračka, ktorú si zaručene obľúbi každý chlapec.

Stavebnice pre deti sú veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí, ale majú obrovský význam pri fyzickom aj mentálnom vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké stavby a vymýšľa si k nim príbehy, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Ak teda zakúpite túto pestrofarebnú skladačku svojim malým výmyselníkom, postaráte sa o to, aby sa nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery57*59*43 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.