Stavebnica Abrick - cirkus Écoiffier v dóze 60 dielov od 18 mes

Popis produktu

Kocky Abrick sú od známeho francúzskeho výrobcu Écoiffier. Jednotlivé dieliky tejto detskej stavebnice sú odliate z kvalitnej umelej hmoty a sú v krásnom pestrofarebnom prevedení. Majú potlač, tlačenú technológiou IML, čo je špeciálna metóda, vďaka ktorej sa farba neošúcha a stále vyzerá ako nová. Detské kocky sú pomerne veľké a deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Kocky pre deti sú uložené v krásnej dóze so šašom, takže nezaberú veľa miesta a ľahko sa dajú odložiť.

Na veko dózy sa dajú ukladať dieliky stavebnice pre deti a slúži tak ako základy pre budúce stavby. V balení je 60 ks detských kociek. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick a tak si z viacerých sád môžete vyrobiť jednu obrovskú. Plastové stavebnice pre deti tohto typu sú ideálnou hračkou pre deti od 18 mesiacov. Pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, učia sa rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a pestujú si priestorovú predstavivosť.

Z kociek sa dajú postaviť krásne veže, domy, autá, roboty, proste všetko, čo fantázia a počet kociek dovolí. Navyše hra so stavebnicou je veľká zábava, ktorá vaše ratolesti iste zabaví na dlhé hodiny. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie. Rozmery sú 25*25*31 cm. 

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*25*31 cm
Rozmery balenia60*40*50 cm
Hmotnosť0,73 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.