Stavebnica pre bábätká Les Maxi Écoiffier dóza 100 kociek s obrázkami, písmenami a číslami od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica pre bábätká Les Maxi Abrick je moderná hračka vhodná pre všetky deti od 12 mesiacov. Stavebnica obsahuje 100 kvalitných kociek s obrázkami, písmenkami a číslicami, s ktorými sa dieťa kedykoľvek zabaví. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi deti rôznych vekových kategórií. 100-dielna sada kociek prichádza v praktickej dóze, ktorá má vrchnák prispôsobený kockám, takže deti môžu priamo na dózu skladať svoje stavebné diela. Dóza na detské kocky je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si s obľubou môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*26 cm
Celková výška26 cm
Celková dĺžka48 cm
Hmotnosť2,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.