Stavebnica auto požiarnik Abrick Fire Truck Operation Écoiffier s postavičkou a 2 vozidlami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica auto požiarnik Abrick Fire Truck Operation je originálna stavebnica, s ktorou sa zahrajú všetky deti a najmä chlapci od 18 mesiacov. Deti sa môžu tešiť na veľké hasičské autíčko s pohyblivou plošinou, figúrku hasiča a rýchle hasičské autíčko s rebríkom. Červené hasičské auto má v zadnej časti nákladný priestor, na ktorom môže voziť malé hasičské autíčko. 

Deti sa vďaka tejto stavebnici zahrajú na profesiu hasičov a záchranárov, približujú sa svetu dospelých a získavajú istý pocit zodpovednosti a učia sa pomáhať iným. Pri skladaní malých dielikov si deti posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Takisto si vymýšľajú rôzne záchranné akcie, čím naplno rozvíjajú svoju fantáziu a kreativitu. Rozmery hračky sú 32*10*11 cm.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*10*11 cm
Rozmery balenia60*40*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,47 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.