Stavebnica autíčko Abrick Écoiffier 8 dielov červené/zelené/modré od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - autíčko je určená pre všetkých malých pretekárov! Ide o malý doplnok ku stavebniciam rady Abrick, o ktorý ich môžete obohatiť. Na výber je v troch rôznych farbách - modré, červené alebo zelené. Hračkárske auto k stavebnici je vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a je kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery autíčka sú 10*6,5*6 cm. Cena je za jedno autíčko podľa vášho výberu.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery10*6,5*6 cm
Rozmery balenia41*29*13 cm
Celková dĺžka10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,08 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.