Stavebnica adventný kalendár Abrick Écoiffier 24 dielov od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier stavebnica adventný kalendár Abrick je krásna vianočná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Vianočná skladačka je tvorená 24 dielikmi, obsahuje Santa Clausa so sobmi, darčekmi, zvieratkami a obrázkom zasneženej krajinky na pozadí. Stavebnica pre deti je veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí, ale majú obrovský význam pri fyzickom aj mentálnom vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra stavby a vymýšľa si k nim príbehy, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie.

Keď dieťatko uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Ak teda zakúpite túto pestrofarebnú skladačku svojim malým výmyselníkom, postaráte sa o to, aby sa nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali. Vianočnému motívu a darčekom ukrytým za každým číslom neodolá žiadne dieťatko.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*28*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,815 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.