Stavebnica Abrick Zámok pre princeznú Écoiffier v dóze s kočom a princeznou ružová od 18 mes

Popis produktu

Abrick stavebnica pre dievčatá Zámok pre princeznú sa bude páčiť všetkým malým princezničkám od 18 mesiacov. Rozprávkový zámok v odtieňoch ružovej a bielej farby so zlatými doplnkami obsahuje všetko, čo k zámockému prostrediu patrí. Zámok so šiestimi vežičkami a jedáleň so stolom a stoličkami, kráľovskú spálňu a samozrejme krásnu princeznú v ružovom koči s bielym koníkom a ďalšie doplnky, ktoré robia hru s detskou stavebnicou veľmi pútavou. Všetky dieliky stavebnice sú uložené v priesvitnej dóze s vrchnákom, ktorý zároveň slúži ako podložka na stavanie kociek. Rozmery stavebnice sú 42*21*18 cm. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. 

Abrick stavebnica pre dievčatá  sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Rozprávková stavebnica pre dievčatá je vhodným prostriedkom na rozvoj komunikačných a vyjadrovacích schopností detí, keďže deti si pri hre s kockami vymýšľajú vlastné príbehy. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Écoiffier stavebnice z rady Abrick sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier sa vyznačujú originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Stavebnica pre deti je skvelým darčekom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť1,155 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.