Stavebnica Abrick - westernové mestečko Écoiffier s indiánmi a kovbojmi 110 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - westernové mestečko je určená pre všetkých malých kovbojov či indiánov! Westernové mestečko z divokého západu obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Pevnosť s delom a inou výbavou, dva domčeky, troch kovbojov, konský povoz, štyroch indiánov s típí a kanoe, totem, indiánsky oheň a dva losy. 110 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 70*57*28 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*57*28 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Hmotnosť1,66 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné