Stavebnica Abrick vo vozíku Les Maxi Écoiffier na ťahanie s kockami od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica Les Maxi Abrick vo vozíku na kolieskach je vynikajúca hračka pre všetky kreatívne deti od 12 mesiacov. Stavebnica je tvorená 40 veľkými kockami v praktickom modro-červenom vozíku, ktorého vrchnák poslúži zároveň ako podložka na skladanie. Pestrofarebné kocky zo stavebnice Maxi Abrick sú rôznych veľkostí a dá sa z nich postavať veľa zaujímavých stavieb a tvarov. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú. Vozík je vybavený sklápacou žltou rukoväťou, vďaka ktorej si deti vozík ľahko kamkoľvek presunú. Veľké kolieska zaručujú vozíku stabilitu, po každej hre si doň deti môžu kocky poukladať a tak sa učia poriadkumilovnosti. Rozmery vozíka sú 38*26*28 cm.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si do stavebnice môžu priniesť plyšové hračky a vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Súprava kociek s vozíkom všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*26*28 cm
Celková výška28 cm
Celková dĺžka38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,33 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.