Stavebnica Abrick Vláčik so zvieratkami Écoiffier s koľajnicami a autom od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica pre deti Vláčik so zvieratkami z rady Abrick poteší deti od 18 mesiacov. Écoiffier stavebnicu tvorí železničná dráha, červený vláčik s dvoma vagónikmi, ktoré vezú potravu pre zvieratka a zelené farmárske autíčko. 4 domáce zvieratká: koník, ovečka, kozička a kravička ako aj ďalšie doplnky robia hru s touto detskou stavebnicou ešte viac zaujímavejšou. Hračka v sebe spája prostredie farmárskeho dvora a vlakovej dráhy. Je to krásna súprava na hranie pre najmenšie deti, ktorá je pre hru bezpečná. Kocky a dieliky stavebnice Abrick sú ľahké a veselé farebné prevedenie púta pozornosť najmenších detí.

Dieliky Abrick stavebnice Vláčik so zvieratkami sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a môžu sa kombinovať s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick a deti si môžu budova vlastné mestečká.  Rozmery stavebnice sú 74*63*18 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Ak hľadáte peknú, kvalitnú a pre hru detí bezpečnú hračku za rozumnú cenu, stavebnice Abrick sú skvelým riešením.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*63*18 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,115 kg
Farbačervená
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha