Stavebnica Abrick Stavebné autá Écoiffier so žeriavom od 18 mes

Popis produktu

Hľadáte detské stavebnice, ktoré potešia každé dieťa? Stavebnica Abrick Écoiffier je originálna stavebnica vhodná  pre všetky deti od 18 mesiacov a tvoria ju pestrofarebné autíčka rôzneho druhu. Detská stavebnica obsahuje stavebné autá, nákladné autá a veľký žeriav na prenášanie veľkého nákladu. Stavebnica pre deti je v krásnom pestrofarebnom vyhotovení s moderným dizajnom a hodí sa do do každej detskej izby. 

Detská stavebnica je výborný prostriedok na rozvoj detskej fantázie a kreativity. Deti si vymýšľajú svoje vlastné jedinečné príbehy a skvele sa pri tom zabavia. Dieťa sa pri manipulácii s detskou stavebnicou učí rozvíjať jemnú motoriku a pohybové zručnostiStavebné autíčka pre deti sú vhodné aj na hru viacerých detí a zažijú s nimi veľa zábavy. 

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné plastové hračky pre deti. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany. Écoiffier pri výrobe dodržiava prísne bezpečnostné predpisy EÚ a detské hračky vďaka tomu dosahujú vysokú európsku úroveň. 

Vlastnosti stavebnice

  • stavebné autíčka a žeriav
  • kvalitné materiály
  • francúzsky dizajn
  • vhodná od 18 mesiacov
  • rozmery 60*40*49 cm
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,45 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné