Stavebnica Abrick - požiarna stanica s hasičskými autami Écoiffier s 2 figúrkami 69 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - požiarna stanica je určená pre všetkých malých požiarnikov! Krásna požiarna stanica, čo k nej treba. Dve figúrky požiarnikov, jedno veľké požiarne auto s rebríkom, jedno menšie požiarne auto, požiarnu stanicu, oheň a iné doplnky. 69 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 49*60*27 cm. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*60*27 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Hmotnosť1,21 kg
Notereturn item
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.