Stavebnica Abrick Hasičské autá Écoiffier s garážou v dóze červená od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Hasičské autá s garážou od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkých chlapcov, ktorí obdivujú a napodobňujú prácu hasičovv. Stavebnica pre deti s tematikou hasičskej garáže obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Tri hasičské autíčka s usmievavou tváričkou, hasičskú garáž s radarom, hydrant, čerpaciu stanicu, oheň a ďalšie dieliky pre dokonalú a zábavnú hru malých hasičov. Detská stavebnica Abrick je prevedená v červeno-bielych farbách.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je sada Écoiffier Hasičské autá s garážou bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Stavebnica je dodávaná v plastovej dóze, a tak bude mať dieťatko všetky dieliky vždy na jednom mieste. Vrchnák poslúži aj ako podložka na stavanie. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 42*21*18 cm a radosť spraví najmä chlapcov vo veku od 18 mesiacov.

Abrick stavebnica Hasičské autá s garážou je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier spĺňajú najvyššie európske bezpečnostné kritériá a sú vhodné aj pre najmenšie deti.Stavebnica pre deti je krásnym darčekom pre všetkých chlapcov.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť1,235 kg
Farbačervená
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha