Stavebnica farma Abrick Écoiffier poschodová s traktorom a zvieratkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier stavebnica - poschodová farma Abrick je mimoriadne obľúbená stavebnica, s ktorou sa výborne  zahrajú chlapci aj dievčatá od 18 mesiacov. Detská stavebnica deťom ponúkne okrem pekného traktora aj zvieratká a rôzne doplnky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej farmy. Deti sa s touto hračkou vydržia dlho zabávať a poskytuje im veľa možností na rôzne hry a na vymýšľanie, dajú sa v nej použiť aj iné hračky, aby bola farma väčšia a krajšia. Stavebnica má zaujímavý francúzsky dizajn, ktorý očarí každé dieťa a nebude sa s ňou chcieť rozlúčiť. Rozmery farmy sú 30*17*30 cm.

Stavebnice pre deti sú veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí, ale majú obrovský význam pri fyzickom aj mentálnom vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké stavby a vymýšľa si k nim príbehy, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Ak teda zakúpite túto pestrofarebnú skladačku svojim malým výmyselníkom, postaráte sa o to, aby sa nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*17*30 cm
Celková výška30 cm
Celková dĺžka30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,1 kg
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné