Stavebnica Abrick Farma Écoiffier s 2 autami a zvieratkami v dóze zelená od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Farma od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna hračka pre všetky deti od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti s tematikou gazdovského dvora obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí, 2 autíčka s usmievavou tváričkou, farmu pre zvieratká, napájadlo, ohradu, fúrik, kladku, potravu pre zvieratká a  päť domácich zvieratiek: koníka, ovečku, kozičku, kravičku a sliepočku, spolu s ďalšími dielikmi poskytuje detská stavebnica Abrick deťom množstvo herných podnetov.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier Farma so zvieratkami bezpečná pre hru aj tých najmenších detí.Stavebnica je dodávaná v plastovej dóze zelenej farby, a tak bude mať dieťatko všetky dieliky vždy na jednom mieste. Vrchnák krabice poslúži aj ako podložka na stavanie. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 42*21*18 cm.

Abrick stavebnica Farma so zvieratkami a 2 autami je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky. Vymýšľaním príbehov si deti precvičujú svoju komunikačné a vyjadrovacie schopnosti.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier spĺňajú najvyššie európske bezpečnostné kritériá a sú vhodné aj pre najmenšie deti. Stavebnica pre deti je krásnym darčekom, ktorým zaručene spravíte radosť aj vášmu dieťatku.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,100 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.