Stavebnica Abrick Écoiffier v dóze zelená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská stavebnica Abrick je pekná klasická hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Stavebnica v sebe obsahuje pestrofarebné kocky rôznych veľkostí, z ktorých sa dajú poskladať desiatky rôznych stavieb. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú. Sada kociek prichádza v praktickej dóze s vrchnákom v peknej zelenej farbe. Dózička na detské kocky je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici. Okrem toho si priamo na nej deti môžu stavať domčeky a iné umelecké diela, pretože vrchnák má otvory ako sú na kockách.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické a priestorové myslenie. Skúmajú ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si do stavebnice môžu priniesť plyšákov alebo iné hračky a vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*21*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,57 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.