Stavebnica Abrick Écoiffier v červenej dóze 150 dielov od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská stavebnica Abrick je pekná hračka vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. Stavebnica je tvorená 150 kockami, ktoré majú pestré farby a dajú sa z nich poskladať všelijaké stavby. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi deti rôznych vekových kategórií. 150 dielna sada kociek prichádza v praktickej dóze, ktorá má vrchnák prispôsobený kockám, takže deti môžu priamo na dózu skladať svoje stavebné diela. Dóza na detské kocky je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické a priestorové myslenie. Skúmajú ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si do stavebnice môžu priniesť plyšákov alebo iné hračky a vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*26 cm
Hmotnosť1,550 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.