Stavebnica vo vozíku Abrick Écoiffier 100 kusov so zvieratkami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica vo vozíku s kolieskami Abrick je originálna hračka, vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. Deti si v praktickom zelenom vozíku s červenou rúčkou nájdu 100 kusov kociek, s ktorými zažijú množstvo zábavy. Kocky zo stavebnice majú jemné pastelové farby a deti si z nich dokážu poskladať pekné zvieratká. S kockami sa deťom jednoducho manipuluje, ľahko do seba zapadajú. Vozík na ťahanie s dvoma kolieskami a rukoväťou, ktorý je súčasťou tejto detskej stavebnice, je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Značka Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*24*34 cm
Dieliky puzzle100
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné