39,99 €
26,99
Množstvo:
Tovar skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Écoiffier detská stavebnica Abrick je moderná hračka vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. Stavebnica je tvorená 275 kockami, ktoré majú pestré farby a dajú sa z nich poskladať rozličné zvieratká. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú, zabavia sa s nimi deti rôznych vekových kategórií. 275 dielna sada kociek prichádza v praktickej dóze, ktorá má vrchnák prispôsobený kockám, takže deti môžu priamo na dózu skladať svoje stavebné diela. Dóza na detské kocky je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si s obľubou môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*26 cm
Celková výška26 cm
Celková dĺžka48 cm
Hmotnosť2,3 kg
Farbazelená
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...