Stavebné autíčka bager a sklápač Dump Truck and Excavator TP Écoiffier s figúrkou pracovníka od 18 mes

Popis produktu

Sada 2 stavebných autíčok Dump Truck and Excavator od francúzskeho výrobcu Écoiffier poteší všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov, ktorí sa radi hrajú na povolanie stavbárov. Pracovný vyklápač s dĺžkou 59 cm v oranžovo-žltom vyhotovení využijú deti pri hre na pieskovisku, záhrade aj na pláži. Vyklápateľná korba v zadnej časti autíčka umožní deťom prevážať piesok a iný stavebný materiál, vďaka čomu získajú realistické zážitky. Deti sa sa výborne zabavia aj s bagrom s pohyblivým ramenom, s ktorým ľahko naberú stavebný materiál.

Súčasťou sady je aj figúrka pracovníka, ktorého môžu chlapci umiestniť do kabíny bagra. Pevné a kvalitné plastové diely so zaoblenými hranami sú zárukou, že autíčka vydržia vašim najmenším dlhé roky. Pri hre si rozvíjajú jemnú motoriku, technickú predstavivosť, logické myslenie a takisto aj fantáziu. Stavebné autíčka sú vybavené veľkými kolesami, ktoré umožňujú ľahké manévrovanie na akomkoľvek povrchu. Rozmery nákladného sklápača sú 58,5*20*26 cm, má stabilnú a robustnú konštrukciu, bager má rozmery 35,5*19,5*29 cm.

Francúzsky Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.