Stavebnica Dino Ranch Clubhouse PlayBig Bloxx BIG domček so šmykľavkou a 2 figúrkami 168 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Dino Ranch Clubhouse BIG predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Originálna 168-dielna stavebnica obsahuje kvalitné dieliky na stavbu klubového domčeka so šmykľavkou, v ktorom trávia voľný čas dinosaury z televíznej série Dino Ranch. Štýlová stavebnica domčeka je vybavená aj posteľou pre dinosaura a množstvom skvelých doplnkov, medzi ktorými sa nachádza aj figúrka Jona a dinosaura Blitza. Detská stavebnica zabaví chlapcov a dievčatá na dlhé roky a prinesie im veľa radostných zážitkov pri hre s ich obľúbenými dinosaurami.

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v pestrých farbách s veselými obrázkami. Animovaný motív Dino Ranch umocňuje detské zážitky pri hre so stavebnicou, podnecuje ich fantáziu a predstavivosť. Oblé dieliky sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a veľkosťou sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie. Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

BIG je nemecká značka, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie v produkcii kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Stavebnica európskej kvality bola vyrobená v Taliansku.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.