Stavebnica Dino Ranch Basic Sets PlayBig Bloxx BIG s figúrkou dinosaura - sada 3 druhov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Dino Ranch Basic Sets poteší všetkých chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Sada skladá z 3 druhov stavebníc, ktoré vznikli na základe animovanej televíznej série Dino Ranch, ktorú si obľúbili deti na celom svete. Každá stavebnica prichádza v praktickom uzatvárateľnom boxe s vrchnákom, ktorý tvorí základ pre vytvorenie stavebnice. Súčasťou každej stavebnice je samostatná figúrka dinosaura. Detská stavebnica prinesie deťom veľa radostných chvíľ pri skladaní jednotlivých dielikov s motívom populárnych animovaných dinosaurov Dino Ranch.

Sada Dino Ranch obsahuje:

  • Stavebnica Dino Ranch s figúrkou dinosaura Blitz na farme (13 dielov)
  • Stavebnica Dino Ranch s figúrkou dinosaura Clover v kúpeľni (13 dielov)
  • Stavebnica Dino Ranch s figúrkou dinosaura Tango v stajni (16 dielov)

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v originálnych farbách, rozvíjajú kreativitu detí. Rozprávkový motív Dino Ranch umocňuje detské zážitky pri hre so stavebnicou, vymýšľajú si rôzne príbehy a herné scenáre, podnecuje sa ich fantázia a predstavivosť. Oblé dieliky sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a veľkosťou sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie. Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

BIG je nemecká značka, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie v produkcii kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Stavebnica európskej kvality bola vyrobená v Taliansku.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.