Odrážadlo stavbárske auto žeriav Power Worker Maxi Crane BIG s 360° rotáciou a výškovo pohyblivým ramenom s nosnosťou 450 g

Popis produktu

Odrážadlo stavbárske auto Power Worker Maxi Crane je špičkový pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú všetky deti a najmä chlapci už od 3 rokov. Žlté autíčko je vybavené pohodlným sedadlom a malých stavbárov poteší aj 360-stupňová rotácia, vďaka ktorej sa môžu na stavenisku otáčať do ľubovoľnej strany. Zadná časť autíčka je vybavená žeriavom s pohyblivým ramenom, ktoré má nosnosť až 0,45 kg. Deti sa s ním naučia pracovať ako skutoční žeriavnici, budú prenášať rôzne typy nákladov a zažijú realistické zážitky ako pri skutočnej práci.

Odolné mäkčené plastové kolieska poskytujú pracovnému autu stabilitu a deti sa s ním zabavia ako v detskej izbe, tak aj v záhrade či parku. Robustné a pevné plastové diely sú zárukou, že stavebný žeriav vydrží vašim najmenším dlhé roky. Pohyblivé rameno žeriava so závesným hákom umožní deťom nakladať a presúvať rôzne typy stavebných dielov. Pri hre si rozvíjajú fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. 

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - žeriavom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Produkt má rozmery 47*32*36 cm, váži 3 kg a disponuje nosnosťou až 50 kg. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. Autíčko si aj po rokoch hrania zachová svoje krásne farby vďaka UV filtru, ktorý bráni vyblednutiu farieb.

Žeriav BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery47*32*36 cm
Rozmery balenia51*30*33 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3 kg
Nosnosťmax. 50 kg
Notenosnosť ramena: 450 g
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.