Domček Farm House Starplast s plotom od 24 mes

Popis produktu

STARPLAST detský domček My Little Farm house s dvoma plotmi a prístreškom, je krásny vzdušný a priestranný domček pre deti od 2 rokov. Počas horúcich letných dní robí príjemný chládok a tieň na hranie. Domček pre deti má zároveň dostatočne veľké okná, aby cez neho prefukoval svieži vánok. Deti sa v ňom cítia príjemne, hrajú sa v tieni na zemi. Domček pre deti sa jednoducho skladá a znova rozkladá. Je v pekných farbách kombinácie zelenej, žltej a červenej farby. Do vnútra detského domčeka môžete deťom umiestniť aj stôl, kde si deti môžu kresliť, obedovať, alebo sa hrať s domčekom na návštevy. Zadné okno má otvárateľné okenice. Celý detský domček môžete veselo vyzdobiť nálepkami.

Z oboch strán domčeka je plot s reliéfmi veveričky a kvetiniek. Domček pre deti má výšku 127 cm a pôdorys s rozmermi 118*193 cm. Je to veľmi pekný priestranný a praktický domček pre deti. Je vhodný od 2 rokov veku dieťaťa. Bezpečnosť domčeka zaručujú pevné a odolné plasty, ktoré majú dlhú životnosť. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.

Detský domček STARPLAST bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery118*193*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia129*103*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.