Domček Farm House Starplast s plotom a strechou od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček Little Farm House je krásny domček pre deti od 2 rokov. Domček má plot a strechu, ktorá siaha až nad plot. Vďaka množstvu okien je krásny vzdušný, priestranný a preniká doň množstvo slnečného žiarenia. Počas horúcich dní poskytuje deťom príjemný chládok a tieň. Domček pre deti má zároveň dostatok veľkých okien, aby cez neho prefukoval svieži vánok. Má krásne farebné prevedenie žltej, zelenej a červenej farby. Plastový materiál domčeka pre deti je veľmi pevný a kvalitný, čo zabezpečuje pohodlné a bezpečné používanie. V domčeku sa pohodlne zahrá aj viacero detí.

Domček sa stane dlhoročným priateľom vašich ratolestí a hrou v ňom strávia dlhé hodiny počas celého detstva. Jednoduchá je jeho montáž a demontáž. Farby domčeka nevyblednú ani po dlhom čase a tak je domček pre deti krásnym doplnkom na záhradu. Deti sa v ňom cítia príjemne, hrajú sa v tieni na zemi, kde si môžu prípadne kresliť si, alebo obedovať, či hrať sa s domčekom na návštevy na stole, ktorý deťom dáme do domčeka. Každé okno má otvárateľné okenice, a celý domček môžeme veselo vyzdobiť nálepkami. Z jednej strany domčeka je plot s reliéfom veveričky a kvetiniek. Výška detského domčeka Little Farm House je 127 cm a jeho pôdorys je 118*146 cm. 

Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery146x118x127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia129*103*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.