Domček Farm House Starplast s plotom a strechou od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček Little Farm House je krásny domček pre deti od 2 rokov. Domček má plot a strechu, ktorá siaha až nad plot. Vďaka množstvu okien je krásny vzdušný, priestranný a preniká doň množstvo slnečného žiarenia. Počas horúcich dní poskytuje deťom príjemný chládok a tieň. Domček pre deti má zároveň dostatok veľkých okien, aby cez neho prefukoval svieži vánok. Má krásne farebné prevedenie žltej, zelenej a červenej farby. Plastový materiál domčeka pre deti je veľmi pevný a kvalitný, čo zabezpečuje pohodlné a bezpečné používanie. V domčeku sa pohodlne zahrá aj viacero detí.

Domček sa stane dlhoročným priateľom vašich ratolestí a hrou v ňom strávia dlhé hodiny počas celého detstva. Jednoduchá je jeho montáž a demontáž. Farby domčeka nevyblednú ani po dlhom čase a tak je domček pre deti krásnym doplnkom na záhradu. Deti sa v ňom cítia príjemne, hrajú sa v tieni na zemi, kde si môžu prípadne kresliť si, alebo obedovať, či hrať sa s domčekom na návštevy na stole, ktorý deťom dáme do domčeka. Každé okno má otvárateľné okenice, a celý domček môžeme veselo vyzdobiť nálepkami. Z jednej strany domčeka je plot s reliéfom veveričky a kvetiniek. Výška detského domčeka Little Farm House je 127 cm a jeho pôdorys je 118*146 cm. 

Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery146x118x127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia129*103*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.