Stôl na hranie Multi Activity Starplast na vodu a piesok so slnečníkom

Popis produktu

Starplast detský stolík na hranie so slnečníkom pre deti je krásny multifunkčný stolík, ktorý je vhodný na hranie do detskej izby, na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Detský multifunkčný stolík na hranie je kvalitný výrobok, ktorý dodržuje európske certifikáty a štandardy pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Stolík pre deti je ladený v modrej a zelenej farebnej kombinácii, vďaka ktorým pôsobí veľmi sviežo moderne.

Výška detského multifunkčného stolíka na hranie je 146 cm. Detský stolík na hranie je ideálny pre deti od 3 rokov. Detský multifunkčný stolík so slnečníkom pre deti je veľmi obľúbená hra, pri ktorej sa vaše detičky zabavia na dlhé hodiny. Detský stolík na hranie pre deti je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný žltý kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú tri komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Okrem vody a piesku sa deti môžu zabaviť aj s bohatou výbavou stolíka ako je autodráha, mlyn, sitko, lievik a ich kombináciou. 

Pri prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Detský stolík je umiestnený na šiestich nôžkach, ktoré sú pevné a vďaka ktorým stolík stabilne stojí. Súčasťou detského stolíka je aj praktický slnečník, takže vaše ratolesti budú počas horúcich dní chránené pred slnečným žiarením. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ a veselých momentov. Stolík sa vďaka svojim šikovným rozmerom zmestí aj do detskej izby.  

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery83*146 cm výška
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.