Preliezačka Raketa Stardust so šmykľavkou a domčekom na hranie

Popis produktu

STARPLAST detská preliezačka Raketa je praktické športové centrum pre malé deti od 3 rokov, na ktorom sa spolu vyhrajú do sýtosti. Je to skvelá kombinácia šmykľavky, domčeka a detskej preliezačky v jednom. Výška detskej preliezačky je 122 cm. Z jednej strany preliezačky pre deti sa dá zošmyknúť na krásnej modrej šmykľavke. Deti sa môžu hra aj vo vnútri v domčeku alebo hore v rakete. Preliezačka im poskytuje veľa možností na hru. Niektoré deti túžia po vlastnom priestore v domčeku, alebo v bunkri, iné sa radi bláznia a šmýkajú na šmykľavke.

Detská preliezačka STARPLAST je kvalitný a bezpečný doplnok pre každé dieťa na váš dvor či záhradu. Pohodlne sa s ňou zahrá i viacero detí naraz a tak sa rozvíjajú ich vzájomné komunikačné schopnosti a spoločnou hrou sa stávajú deti priateľmi. Základnú časť preliezačky tvorí dvojposchodový domček v tvare rakety. Zo všetkých strán má okná, a na horné poschodie dieťa vylezie po rebríku. Šmykľavka je rýchla a dieťa sa ňou príjemne zošmykne na zem.

Detská preliezačka STARPLAST tiež rozvíja pohybové a koordinačné schopnosti detí, cibrí ich rozvahu a v domčeku nájdu kúsok vlastného priestoru, kde sa môžu hrať rôzne rolové hry. Celkové rozmery detskej preliezačky sú 120*206*122 cm. Konštrukcia detskej preliezačky je vyrobená z pevného a odolného plastového materiálu, čo zaručuje jej bezpečnosť. Výrobca detskej preliezačku STARPLAST je európsky výrobca hračiek s vysokou kvalitou materiálov, čo zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť. Každému dieťaťu sa touto nádhernou farebnou preliezačkou s domčekom a šmykľavkou splní ich detský sen.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery120*206*122 cm
Celková výška122 cm
Rozmery balenia118*137*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.