Šmykľavka Starplast dĺžka 270 cm vlnkovitá s kovovou konštrukciou modrá

Popis produktu

STARPLAST šmykľavka pre deti na záhradu či na dvor má pevný kovový rebrík a stabilnú konštrukciu. Detská šmykľavka je po poskladaní 168 cm vysoká. Dĺžka plochy na šmýkanie je dlhá 2,7 metra a 40 cm široká. Jej celková dĺžka je 285 cm. Detská šmykľavka je vybavená spomaľovacou vlnkou. Maximálna nosnosť detskej šmykľavky s kovovou konštrukciou je 50 kg. Šmykľavka pre deti je vlnovitá, čo zaručuje príjemné a vzrušujúce šmýkanie pre vaše ratolesti.

Bezpečnosť šmykľavky je zaručená vďaka jej stabilite a odolným plastovým materiálom. Dieťa vychádza na šmykľavku po protišmykových schodíkoch a zároveň sa pridržiava kovovej konštrukcie zábradlia. V letných mesiacoch je šmykľavka využiteľná v kombinácii s bazénom, a dieťa sa môže šmyknúť priamo do vody. Je to doplnok, po ktorom túži každé dieťa. Vďaka ploche šmyku až 270 cm je intenzívny pocit zo šmýkania zaručený, a deti sa dokážu hrať vonku dlhé hodiny.

Pohybom si deti upevňujú opornú sústavu, svalstvo, cibria si rozvahu, odhad, plánovanie, koordináciu pohybov a presnosť. Farba detskej šmykľavky STARPLAST je prevedená v krásnej modrej farebnej kombinácii, ktorá zapadne na vašu záhradu, či dvor. Deti si môžu šmýkanie na šmykľavke užívať dlhé roky. Je to kvalitný európsky výrobok od spoločnosti STARPLAST, ktorá sa zaoberá produkciou plastových hračiek a doplnkov pre deti. Rozmery šmykľavky sú 285*150*168 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery285*150*168 cm
Celková výška168 cm
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.